— Biker's blog —
 

Pokud se Vám líbí kola Pells, tak neváhejte a kontaktujte mě na č. 602673050. Zjistím vám skladovou dostupnost, případně vám složím určitá kola Pells na zakázku.

Cílem bylo složit horské kolo, o váze do 9kg protože spousta rodičů tráví čas na kole s dětmi, občas se projedou na silnici a párkrát do měsíce si vyrazí s kamarády na společnou vyjížďku, zároveň nechtějí mít doma dvě, tři kola, které zbytečně zabírají místo i finanční rozpočet. Proto vznikl tento projekt, který za rozumnou cenu nabízí karbonové...

Je stále více rodičů co chtějí pro své děti to nejlepší i při jízdě na kole a proto je pro ně jednoduché řazení jen na kazetě a váha začínající devítkou jeden z parametrů při rozhodování.

Letošní pohár Drahanské vrchoviny byl v režii ENDEKA BASSTA týmu. Dominik dnes nikým neporažen a zbytek týmu ho jistil zezadu. Krásná technická trať, která bavila každého srdcem bikera.

Biková letka mládí a zkušeností se ve složení: Přema Švehla, Jan Kučera a Miloš Klimeš, vydala sbírat zkušenosti a závodní kilometry na Bolatickou 30.

V polovině února se nám poštěstilo vyrazit na Mallorcu. Naplánovali jsme si několik míst kde se jako cyklisti moc nedostaneme a pro lepší mobilitu mezi nimi jsme si zařídili pujčení auta na letišti (Wiber). Všem vřele doporučuji, ceny jsou příjemné a cestování to velice zjednoduší. Navíc se většinou projedete v uplně nové káře:). Naše první místo...